Życzenia Bożonarodzeniowe 2018

„Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką; nad mieszkańcami kraju mroków światło zabłysło. Pomnożyłeś radość, zwiększyłeś wesele. Rozradowali się przed Tobą, jak się radują we żniwa, jak się weselą przy podziale łupu. Bo złamałeś jego ciężkie jarzmo i drążek na jego ramieniu, pręt jego ciemięzcy jak w dniu porażki Madianitów. Bo każdy but pieszego żołnierza, każdy płaszcz zbroczony krwią, pójdą na spalenie, na pastwę ognia. Albowiem Dziecię nam się narodziło, Syn został nam dany, na Jego barkach spoczęła władza. Nazwano Go imieniem: Przedziwny Doradca, Bóg Mocny, Odwieczny Ojciec, Książę Pokoju. Wielkie będzie Jego panowanie w pokoju bez granic na tronie Dawida i nad Jego królestwem, które On utwierdzi i umocni prawem i sprawiedliwością, odtąd i na wieki. Zazdrosna miłość Pana Zastępów tego dokona”

(Iz 9, 1-3,5-6)

Życzymy Wam, drodzy Pielgrzymi, by światło oświetlające noc Bożego Narodzenia żyło w Was i oświecało Wasze serca. Żeby prowadziło, tak jak niegdyś pasterzy i Magów, żebyście mogli adorować Nowonarodzonego Pana Panów i Króla Królów położonego w betlejemskim żłóbku.

Niech Maryja, która jest Patronką Adwentu i która wydała na świat Zbawiciela stanie się dla Was inspiracją do jeszcze większego zawierzenia i oddania się Panu, abyście razem z Nią i z Aniołami mogli uwielbiać Bożą dziecinę obecną w Eucharystii.

Z serca życzymy, żebyście byli prawdziwie oddani Panu, który przychodzi, żeby nas zbawić.
Niech te Święta będą dla Was błogosławionym okresem spędzonym w gronie najbliższych.

Niech Nowy Rok obfituje w łaski i błogosławieństwo Pana.

                     Zespół Vero Travel